Vyperte si špinavé prádlo s novou kolekciou – The Sims 4 : Perieme

Už čoskoro budú môcť vaši simíci prať svoje špinavé prádlo vďaka novej kolekcií The Sims 4 – Perieme. A keď píšem čoskoro, tak to myslím naozaj doslovne. Táto kolekcia vychádza už o dva dni 16. januára 2018 na PC i Mac.

Tento balíček je úplná novinka, ktorá nebola ani v predošlých hrách. Táto kolekcia vznikala v spolupráci s The Sims 4 komunitou, kde ste aj vy mali šancu zahlasovať a vybrať si svoje ďalšie rozšírenie do hry. Behom 6 mesiacov sa konalo 6 hlasovaní, ktoré pomohli rozhodnúť o téme, herných prvkoch i o názve tejto kolekcie.

S kolekciou The Sims 4 Perieme si simíci budú užívať najviac odpočinkovú domácu prácu: pranie. Simíci si domov zaobstarajú úplne nové práčky a sušičky, aby vždy vyzerali vo svojom najlepšom oblečení ako zo škatuľky. Simíci, ktorí radšej trávia čas na čerstvom vzduchu si môžu oblečenie vydrhnúť do sýtosti ručne, potom ho zavesiť na šnúru a obdivovať svoju vlastnoručnú prácu.

Že ich pranie nebaví? To vôbec nevadí! Premeňte bývanie v rustikálnom štýle s pomocou vidieckych dekorácií. Medzi zariadením domácnosti nájdete drevené stoly, prútený nábytok, farebné koberce, košíky plné kvetín a tak ďalej!
Chcú si vaši simíci doplniť šatník neokázalým oblečením? Tak to majú šťastie, pretože tu máme úplne nové vidiecke úbory s nádhernými kvetinovými vzormi a k tomu pohodovú džínsovinu. Užívajte si nové, jednoduché účesy, ktoré vám vdýchnu pohodový štýl.

 

Napíš komentár