The Sims 4 : Ročné obdobia

Pridajte počasie do životov vašich Simíkov, aby ste mohli rozprávať nové príbehy, vychutnať si sezónne aktivity a oslavovať slnečné prázdniny s The Sims™ 4 Seasons. Využite čo najviac počasia po celý rok, od ostrých snehových zrážok až po teplé počasie. Vytvorte si zimný príbeh s korčuľovaním, spriateľte sa s magickým strašiakom, strážiacim úrodu jeseňe, podeľte sa s jarným potokom počas lejaku alebo hostiteľskou letnou párty. Zostaňte v teple trendy s úplne novým oblečením. Dokonca môžte začať záhradkársku kariéru ako botanik alebo tvoriť kvetinové dekorácie. Užite si štyri úžasné ročné obdobia a dynamicky sa meniace počasie, ktoré ovplyvňujú všetky aspekty života vašich Simíkov. Každé je jedinečné a má vplyv na voľby, vzťahy a každodenné aktivity vašich Simíkov.

Budujte svoju záhradnícku kariéru a objavujte v nej nové možnosti. Vytvorte krásne kytice ako ,,kvetinový návrhár,,  a následne ich môžte rozviezť okolo mesta a spraviť radosť ostatným Simíkom. Viac vedátorských Simíkov sa môže stať botanikom, kde budú analyzovať rastliny, písať vedecké práce a získajú dobrú povesť.  Nadobudnite svojím talentom nové zručnosti, oblečenie a šikovné predmety.

Dátum vydania EA ohlásilo na 22. júna 2018 pre operačný systém Windows aj Mac. Neviem ako vy, ale my sa veľmi tešíme a zároveň sme nedočkaví, čo všetko si pre nás EA v tomto novom dodatku pripravilo.

Napíš komentár