Naberte kondičku s novinkou The Sims 4 : Fitness

Prednedávnom sme vás informovali o novom balíčku Rodičovstvo, no nakoľko spoločnosť Maxis nezaháľa, predstavila daľšiu novinku a to práve kolekciu s názvom Fitness. Táto kolekcia vychádza už 20. júna a je zameraná na aktívny životný štýl.

Je váš simík lenivý a jediná jeho záľuba je gaučink a nočné vyjedanie chladničky? Tak tomu je koniec ! Pre športovo naladených ale aj pre televíznych povalačov tu máme obrovskú výzvu. Je to rotačná horolezecká stena, ktorá rozhýbe každého! Toto nové vybavenie pomôže simíkom schudnúť a posilniť ich svalstvo. Taktiež sa vedia v tejto aktivite zlepšovať, čo znamená neskôr väčšiu obtiažnosť a prekonávanie vlastných hraníc.

Ak si myslíte, že je to na vášho, nikdy nič nerobiaceho simíka trochu moc, môžte začať jednoduchšie. Simíci teraz môžu sledovať ľubovolné cvičebné videá a dať si poriadne “do tela” dokonca aj v pohodlí domova. V tomto balíčku samozrejme nájdete ako nové interakcie tak aj nové objekty, ktoré vašim simíkom dodajú dostatok energie, ktorú pri cvičení budú určite potrebovať. Pokiaľ si trúfate vyraziť do posilky, ale vadí vám množstvo ľudí, ktorí okolo vás ručia a vydávajú rôzne pazvuky pri cvičení, máme pre vás jednoduché riešenie. Nasaďte si nové slúchadlá do uší, pustite si nahlas muziku a dostante Simíkov do tej správnej posilovacej nálady. Tieto slúchadlá môžu vaši simíci používať kedykoľvek a kdekoľvek. Taktiež nechýba ani sada kúpeľnových predmetov, vďaka ktorým si užijete krásnu uvoľnujúcu pocvičebnú kúpeľ.

Polovica radosti z cvičenia spočíva v nosení šmrncovných cvičebných úborov. Predsa chcete, aby vám celé osadenstvo posilky závidelo, no nie? Vychutnajte si celú kolekciu energického cvičebného oblečenia, ktoré vás motivuje k pohybu a v ktorom sa vaši Simíkovia môžu len tak promenádovať po meste. Že ste raz vynechali posilňovanie nôh, ešte neznamená, že sa nemôžete ukázať v tých nových parádnych legínach!

Simíci, ktorí túžia žiť o niečo zdravšie , si v kolekcií The Sims 4 Fitness prídu na svoje ! No a vy si teraz môžte prísť na svoje v novom traileri.

Napíš komentár