XBOX Live GOLD a výber hier na Marec 2019

Tento mesiac nám Microsoft nezaháľal a dočkali sme sa naozaj zaujímavých kúskov. Prvým z nich je zaujímavá hra ktorá nesie názov Adventure Time : Pirates of the Enchiridion. Minuloročné ťahové RPG určite každého nadšenca Adventure Time poteší aspoň tak ako nás. Hru si budeme môcť zahrať od 1. Marca do 31. Marca.

Ďalším pánom na holenie je Plants vs. Zombies : Garden Warfare 2. Táto hra od spoločnosti EA nemala zrovna najlepší štart ako očakávalo štúdio EA ale aj tak táto hra stojí za to a najmä vtedy keď si ju máte s kým zahrať. Čiže ak máte sparing partnera na XBOX One tak v tom prípade sa pustite do toho. Hru si môžete zahrať aj dvaja na jednej konzole v režime splitscreenu. Hra bude dostupná LIVE GOLD od 16. Marca do 15. Apríla.

Tretím kúskom je klasika Star Wars : Republic Commando. Túto hru asi ani nie je nutné predstavovať a zahrať si ju budeme môcť od 1. Marca do 15. Marca.

Druhou klasikou je Metal Gear Rising : Revengeance, akčná third person adventúra, ktorá získavala ocenenie za ocenením v dobe jej vzniku. Za jej vznikom je spoločnosť KONAMI ktorá nám dodnes ukazuje Ázijskú kultúru v hrách. Túto hru si budeme môcť zahrať od 16. Marca do 31. Marca.

A ako je už u nás zvykom trailery ku každej jednej hre nájdete pod článkom.

Adventure Time : Pirates of the Enchiridion :

Plants vs. Zombies : Garden Warfare 2 :

Star Wars : Republic Commando :

Metal Gear Rising : Revengeance :

Napíš komentár