Výber najlepších io hier ktoré spustíš priamo cez prehliadač

Agar.io


Veľmi jednoduchá hra kde jednoducho zbierate malé bunky aby ste boli väčší a potom ste mohly zjesť aj svojich protivníkov. Hra je online a hrávaju približne 10000 hráčov denne.

Slither.io

Hra v ktorej sa vrátime do čias Nokie 3310 kedy nám hra “Snake” zlikvidovala pár hodín nudy alebo spríjemnila vykonávanie potreby na toalete. Tak ak sa ti hra “Snake” páčila tak určite neváhaj si zahrať Slither.io čo je v podstate háďa v novom šate a to všetko v tvojom internetovom prehliadači.

Racegame.io

Ak si nadčencom jednoduchých autíčkových hier tak určite táto v tvojej zbierke nemôže chýbať. Hra je jednoduchá ale na ovládanie skôr odporúčame skôr myš ako touchpad na tvojom notebooku.

Generals.io

Si stratég a máš rád strategické, ťahové hry ? Tak v tom prípade je Generals.io to pravé orechové práve pre teba. Hra je dokonca tak intuitívna že v priebehu pár minút viete hneď pochopiť kompletným pravidlám hry bez akéhokoľvek návodu.

Blockor.io

Veľmi podobná hra hre Agar.io ale rozdiel je v tvare. Už len v názov Blockor.io vám napovedá že sa jedná a kocky. A čudujte sa svete že tomu tak aj je. V tejto hre zbierate kocky ktoré sa navás nabalujú a následne vás zväčšujú. Určite treba vyskúšať.

Wormate.io

Je presne to isté a Slither.io až na pár špeciálnych vylepšení ktoré môžete zbierať popritom ako budete pojédať kvantá jedál ktoré nájdete na mape.

Warin.space

Ak si fanúšikom StarWars tak určite ťa táto sci-fi prestrelka vo vesmíre určite pobaví na toľko že aj zabudneš koľko je hodín. Tak čo si pripravený prejsť do hyperpriestoru ?

Napíš komentár