Tutuapp – Platené aplikácie zadarmo

Pred časom sa na internete objavila takzvaná homebrew aplikácia cez ktorú si môžete stiahnuť pomerne veľké množstvo platených aplikácií ale samozrejme že vo verzií free je ten zoznam trošku menší. A tak sme sa jej pozreli na zúbok a musíme uznať že skupinka hackerov alebo developerov odviedlo fakt že dobrú prácu. Určite si myslíš že potrebuješ mať na iPhone jailbreak alebo na Androide root. Ale si na veľkom omyle. Táto aplikácia obchádza všetky zabezpešenia operačného systému vo vašom telefóne. Dokedy však táto aplikácia bude fungovať je aktuálne vo hviezdach. A práve preto tu máme pre vás návod ako túto úžasnú aplikáciu nainštalovať do vášho iPhonu a Androidu.

Ako nainštalovať Tutuapp pre iPhone :

Otvoríme si prehliadač safari a otvoríme si stránku http://www.tutuapp.vip/.

Klikneme v pravo hore na Regular (free).

A klikneme na tlačidlo Download Now.

Teraz nám otvorí okno či chceme inštalovať túto čarovnú aplikáciu tak samozrejme klikneme na Inštalovať.

Teraz sa môžete vrátiť na základnú obrazovku kde už uvidíte že sa vám aplikácia sťahuje a následne inštaluje. Ale ak sa pokúsite aplikáciu otvoriť tak vám vyhodí hlášku že aplikácia pochádza od neznámeho vývojára. Ale to vôbec nevadí a otvoríme na iPhone nastavenia.

V nastaveniach klikneme na Všeobecné -> a tam nájdeme Profily a správa zariadenia ktoré následne otvoríme.

V zozname profilov klikneme na Winner Media co., LTD. a klikneme na horný riadok Dôverovať tejto aplikácií. Teraz už môžeme otvoriť aplikáciu.

Do horného pola zadáme názov aplikácie alebo hry a dáme hladať. V návode budeme hľadať hru NBA 2K17 (mimochod aplikácia v AppStore za 7,99eur).

Hru nám našlo tak už len klikneme na tlačidlo Get. Keď sme tak spravili tak nám tlačidlo zmizne a zmení sa na progress bar s informáciou na koľko percent je aplikácia stiahnutá.

Po stiahnutí nám vyhodí hlášku Tutuapp.com chce nainštalovať NBA 2K17. Samozrejme klikneme na Inštalovať.

Samozrejme môžeme ísť na základnú obrazovku kde môžeme sledovať ako sa aplikácia inštaluje.

Po nainštalovaní môže aplikáciu spustiť a hrať…;) Ako dôkaz pár screenov obrazovky.

 

Ako nainštalovať Tutuapp pre Android :

V tomto návode to bude veľmi jednoduché nakoľko je Android otvorenejší os. Stačí len stiahnuť aplikáciu nainštalovať ju a pri inštalácií vám pravdepodobne vyhodí hlášku že aplikácia pochádza od neznámeho zdroja tak len v nastaveniach povolíme inštaláciu aplikácií z neznámich zdrojov (unknown sources).

 

Zdroj : tutuapp.vip

Napíš komentár