The Sims Mobile na stiahnutie už aj v Európe

Dočkali sme sa! V stredu 7.3.2018 vyšiel tak dlho očakávaný The Sims Mobile už aj u nás v EU. Samozrejme na App Store mi táto aplikácia vyskočila hneď ráno ako Game of the day, čomu sa pravdupovediac ani nečudujem. Samozrejme aj ja, ako veľký fanúšik Simsov, či už na PC alebo v mobile, som si túto aplikáciu stiahla a musím povedať, že sa oplatilo čakať. Bolo to presne 10 mesiacov nakoľko v prvom termíne vyšla táto aplikácia len pre obyvateľov Brazílie, čo ste sa však už v jednom článku o tejto aplikácií dozvedeli.

Čo sa týka grafiky tejto aplikácie je veľmi fajn vývojári sa snažili ponechať veľmi podobnú tej zo The Sims 4, čo sa im myslím podarilo. Takisto, keď som sledovala niektoré predmety boli veľmi podobné či na vlas rovnaké ako v PC verzií. Je spracovaná samozrejme jednoduchšie ako na PC.

Tak ako v každom jednom Simsovi čo vyšiel aj tu je princíp hry veľmi jednoduchý.Na začiatku hry vytvoríte simíka, ktorého nasťahujete do domu. Postupne sa vám budú odomykať levely, vďaka ktorým si budete môcť dovoliť kúpiť nové oblečenie alebo veci do domácnosti, či pridávať členov domácnosti. Je to podobné ako v The Sims freeplay aspoň čo som za tú chvíľku hrania odpozorovala. A to tým, že ak chcete viac ,,Simoleonov´´ môžte si ich zakúpiť za reálne peniaze. Takže čím dlhšie hráte tým viac ,,skillov´´ , znalostí a peňazí budete mať, ak sa nerozhodnete si ich zakúpiť. Zatiaľ čo pri PC hre si môžte všetko ,,nacheatovať´´. Myslím, že princípu hry časom určite každý pochopí.

Tak ako ste vo Free play-i mali plniť rozličné ,,questy´´ po slovensky úlohy tak tu je niečo podobné a nazvali to ako váš ,,To do list´´, ktorý keď splníte, dostanete rozličné odmeny.

No ale dosť bolo mojich pocitov a postrehov najlepšie to zhodnotíte vy sami a to tak, že si túto aplikáciu stiahnete na App store alebo v Google play. A ak som vás nepresvedčila doteraz tak to ešte skúsim napraviť pomocou officiálneho traileru.

 

Napíš komentár