Online filmy s vyskakujúcimi oknami sú minulosťou…

O stránke superbrloh.sk sme si tu už pár krát niečo napísali.
Ako sa zmenila za posledného pól roka, a čo je nanej vlastne nové a úplne odlišné od ostatných web stránok ?
Tak nato vám odpovieme hneď v najblišších riadkoch.

Prečo vlastne superbrloh.sk nemá reklamné okná po stlačení tlačidla play na videu ?
Robíme to pre ludí, pre zábavu a hlavne pre všetkých ktorý zrovna tieto reklamy nenávidia. Na reklame takéhoto tipu web dokáže zarobiť možno pár centov za 100 prezretí daného videa. My však nepotrebujeme zarábať na “trpezlivosti ľudí”.

Prečo zrovna na trpezlivosti ?
Lebo pamätám si že aj ja som chodieval na rôzne stránky kde sa dal pozrieť film, seriál alebo dokument a jednoducho ma vyskakovacie okná s reklamným obsahom čo raz viac štvali a tak práve preto spomínam trpezlivosť, lebo ja osobne som ju nikdy nemal.

Čo plánujete ako ďalší krok pre váš projekt superbrloh.sk ?
V prvom rade by som vyzdvihol náš nový účet na Instagrame (@superbrloh) kde sa naši fanúšikovia dozvedia aké filmy pripravujeme alebo čo sa bude diať na našom webe. Všetky novinky nájdete hlavne tam. Snažíme sa dosiahnuť maximálnu kompatibilitu pre všetky zariadenia ako sú v dnešnej dobe smartfóny, tablety, herné konzoly ale samozrejme aj počítače alebo autorádiá.

To chcete povedať že váš web je možné spustiť aj na autorádiu ?
V 21. storočí niet divu sa čomu čudovať. Väčšina autorádií má už pokročilejší operačný systém aj keď z väčšej časti je to zrovna operačný systém Android, a práve preto sa snažíme aj do áut priniesť náš superbrloh.sk.

Ako je to s kvalitou filmov ?
Snažíme sa dodávať filmy v HD kvalite, a to kôly rýchlosti streamu ako aj kôly prečerpaným dátam v mobile.

Aká je vaša priemerná návštevnosť ?
Môžete si to pozrieť na internete kde sú rôzne služby (alexa rank), ktoré vám zistia aktuálny rank (poradie) na slovensku alebo aj v zahraničí.

 

 

Zaujala ťa zmena pravidiel v sledovaní online filmov ? Tak potom sa pozri na web superbrloh.sk. Za rozhovor samozrejme ďakujeme a prajeme vela divákov ako aj fanúšikov na novom Instagrame (@superbrloh).

Napíš komentár