[NÁVOD] Ako tažiť BitCoiny ?

Dlho ospevované na každom jednom stretnutí omielané BitCoiny. Poďme najskôr trošku v jednoduchosti vysvetliť ľuďom čo je to BitCoin. Bitcoin je cryptomena ktorá je aktuálne najviac hodnotnou cryptomenou na svete. Jej hodnota je aktuálne okolo 6000 eur a to už je predsa slušná suma. Na začiatok však budete potrebovať jednoducho povedané sprostriedkovateľa ktorý vám umožní ťažiť BitCoiny. Upozorňujeme že vyťažiť 1 BitCoin netrvá pár dní a ani pár mesiacov. Ale mesačne si viete privyrobiť na výkonnejšom PC, Macku, notebooku okolo 30 – 40 eur. Čo je podľa nás veľmi slušné a za túto sumu si už viete napríklad zaplatiť paušál a internet. Ale teraz poďme už na jednoduchý postup ako nato.

MinerGate je sprostriedkovateľ ktorý pokryje širokú škálu operačných systémov čiže umožňuje ťažiť takmer na všetkých zariadeniach ktoré majú OS Windows, MacOS, Linux a dokonca aj mobilné zariadenia s Androidom. Stránka je aj preložená do českého jazyka. Najskôr to najdôležitejšie je registrácia uživateľa ktorú môžete spraviť na tomto odkaze. Po registrácií je potrebné si stiahnuť ich program na ťaženie spomínaných cryptomien. My odporúčame ťažiť Ethereum a Litecoin ktoré v poslednej dobe zaznamenali nárast. Po stiahnutí a nainštalovaní aplikácie je potrebné pri prvom zapnúti a vlastne pri každom jednom zapnutí zadať váš email pod ktorým ste sa registrovali.

Ešte pár slov na záver. Bitcoiny sa vdnešnej dobe stále oplatia ťažiť nakoľko sa počíta pomer minutej elektrickej energie k ťaženiu. Samozrejme už sú krajiny kde sa tento fenomén prestal rozširovať nakoľko v každej krajine stojí elektrika inak.

Napíš komentár