Hry ktoré vychádzajú už v Marci 2019

No tak poďme sa pozrieť čo všetko na nás čaká tento mesiac. Tento mesiac sa určite potešia hráči, ktorí majú radi hry z pohľadu tretej osoby alebo adventury. Tak poďme si to všetko predstaviť spolu aj s dátumom vydania a trailerom.

Devil May Cry 5 :

Pokračovanie Devil May Cry je tu tentokrát v lepšom grafickom šate. Dátum vydania hry je už 8. Marca za cenu približne 60 eur. Hra bude vydaná ako pre PC tak aj pre Playstation 4 a Xbox ONE.

 

The Division 2 :

Pokračovania známej hry The Division sa dočkáme už tento mesiac. Tentokrát nás však druhý diel zavedie do mesta Washington v USA kde na nás bude pripravených určite dostatočne veľa nástrah a misií, ktoré si pre nás pripravil Ubisoft. Hra výjde 12. Marca v Gold verzií alebo 15. Marca v klasickej verzií. Hra sa objaví ako na PC tak aj na Playstation 4 a Xbox ONE. Hra by sa mala pohybovať v cene okolo 60 eur ak máme na mysli cenu za základnú hru, za Gold verziu pôjdeme hlbšie do vrecka, lebo cena tejto verzie bude okolo 100 eur.

Sekiro Shadows Die Twice :

Možno sa všetci divíme, ale tí ktorým neušla E3 z minulého roku dobre vedia o aký kúsok z dielne Activision sa jedná. Pravdepodobne sa dočkáme nadupanej hry. ktorá sa možno technikou boja a príšerami klamlivo podobá na minulo ročný God of War ale to samozrejme nikomu nevadí nakoľko hier ako God of War je naozaj veľmi málo. Hra vychádza už 22. Marca a zahráme si ju ako na PC tak aj na Playstation 4 a Xbox ONE. Hra by sa mala pohybovať okolo 60 eur.

 

ASSASSIN’S CREED 3 REMASTERED :

Prekvapením bude tento mesiac remaster starého dobrého Assassins Creedu 3. Ubisoft tento mesiac vydáva rovno 2 kúsky hier a to Assassins Creed 3 Remaster a The Division 2. V tomto remastery sa dočkáme len zlepšenia grafiky a bohužial sa zatiaľ dostane len na konzoly a to konkrétne na Playstation 4 a Xbox ONE a Nintendo Switch. Cena remasteru by sa mala pohybovať okolo 40 eur.

Napíš komentár