Happy Chick emulátor pre iPhone aj Android

Opäť prichádzame s novým návodom ako si stiahnuť túto úžasnú aplikáciu s názvom “Happy Chick”. Inštalácia aplikácie je pomerne jednoduchá a môžete si ju jednoducho stiahnuť ako pre iPhone tak aj pre Android. Táto aplikácia nie je len jednoduchým emulátorom hier z iných platforiem, ale aj nejakým herným centrom na sťahovanie práve spomínaných hier. V tomto emulátore si zahráte hry z PSP, PSX, N64, MAME, SFC, FC, GBC, ARCADE, NDS, GBA, MD a WSC. Čiže v našom podaní sme išli po klasike Crash Bandicoot.

Ako stiahnuť Happy Chick ?

  1. Klikneme na tento odkaz (iPhone uživatelia použijú prehliadač Safari.)
  2. Klikneme na tlačidlo DOWNLOAD (stránka automaticky zdetekuje či ide o iPhone alebo Android)
  3. Tento krok platí len pre iPhone klikneme na zvýraznený odkaz na obrázku a naásledne nám otvorí hlášku či otvoriť v itunes. Tak klikneme na otvoriť.
  4. iPhone prejdeme do nastavení > Všeobecné > Profily a správa zariadenia > klikneme na profil a potom na dôverovať / Android pri inštalácií môže vyhodiť hlášku o inštalácií z neznámych zdrojov v tomto prípade stačí kliknúť na nastaviť a hneď vás prehodí na nastavenia, kde kliknete na povoliť neznáme zdroje. V niektorých prípadoch treba ešte raz spustiť inštaláciu.
  5. Spustíme aplikáciu a cez vyhľadávač nájdeme hru ktorú hľadáme a následne ju dáme sťiahnuť cez tlačidlo obtain vyhodí hlášku na zadanie mailu tak klikneme len skip a zobrazí sa tabulka s tlačidlom download, tak len klikneme naň.
  6. Klikneme na spodnom panely My Games kde nájdeme náš zoznam stiahnutých hier.
  7. Kliknúť na tlačidlo play vedla hry v zozname.

 

Napíš komentár