E3 2018 : Čo nás čaká ?

E3 2018 konferencia, na ktorú každoročne čaká každý jeden hráč alebo nadčenec počítačových alebo konzolových hier a noviniek. Tento rok sa môžeme s určitosťou tešiť na gameplay kultovky a zároveň exclusivity pre herné konzoly playstation, Last of Us 2, za ktorým slintá už každý jeden hráč, ktorého príbeh jednotky dostal od začiatku do konca. A ako je už zvykom tak spoločnosť Naughty Dog si na každom svojom titule nehá poriadne záležať. Značí o tom aj odklad vydania spomínanej hry.

Ďalšou očakávanou hrou je pokračovanie kultovky Tomb Raider tentokrát vychádza pod názvom Shadow of The Tomb Raider. A už z úvodného launchtraileru pôjde tentokrát o stealth hru. No nechajme sa radšej prekvapiť aký gameplay si prenás Square Enix pripraví na E3. Ako je už zvykom tak tento vývojár očarí hráčov PC ale aj XBOX One alebo Playstation 4.

Zmenou by mal prejsť aj nový God of War, ktorý by nás mal prekvapiť prídavnými DLCčkami a to v podaní otvárania svetov, ktoré sa nám bohužial v pôvodnej hre neotvorili. Tak dúfajme, že vývojári zo Santa Monica Studio majú dobre premyslené ako to spraviť tak ,aby nás ešte viac dokázali zaujať.

Ďalším očakávaným kúskom z dielne Ubisoft je pokračovanie úspešnej postapokaliptickej hry The Division. The Division 2 sľubuje lepší co-operative mód v online režime. Túto hru si zahráme na PC, XBOX One ale aj Playstation 4.

Toto je len základ načo sa tešiť ale je toho oveľa viac, no to už vám nebudeme prezrádzať. Časy prezentácií sú však následovné :

 Electronic Arts – Sobota 9. Jún o 20:00 (CET) / 11:00 (PT)

 Bethesda – Nedeľa 10. Jún o 15:30 (CET)/ 6:30 (PT)

 Microsoft – Nedeľa 10. Jún o 22:00 (CET)/ 13:00 (PT)

 Ubisoft – Pondelok 11. Jún o 22:00 (CET) / 13:00 (PT)

 Nintendo Direct – Utorok 12. Jún o 18:00 (CET) / 9:00 (PT)

A ako je už u nás zvykom na konci článku nájdete reklamné video na konferenciu E3 2018.

Napíš komentár